W dniach 21-26.11.2023 w Ciechocinku odbył się Międzynarodowy Puchar Polski U-15 i U-17, w którym wzięło udział czterech zawodników KS “Górnik” Sosnowiec.
W U-17 srebrny medal zdobył Kamil Dudziński (waga 51 kg), który wygrał w ćwierćfinale z Alanem Kaczmarkiem (Olimp Szczecin), w półfinale z Vitalii Mysko (Bagdasarian Boxing Club-Ukraina), a w finale przegrał z Danielem Phillipsem (Avona BC Dublin-Irlandia). Kamil po dobrych wygranych walkach w finale toczył bardzo wyrównany pojedynek z zawodnikiem z Irlandii – pierwsza runda była szczególnie dobra i mogła być dla Kamila, druga i trzecia były trochę słabsze i te rundy dla Daniela co dało mu zwycięstwo. Gratulacje dla Kamila za zdobycie srebrnego medalu Pucharu Polski U-17.
 
W U-15 brązowy medal zdobył Piotr Koziorz (waga 46 kg), który w ćwierćfinale pokonał Daniela Sudoła (MUKS Iryda Mielec), a w półfinale przegrał z Marcelem Krawczykiem (BKS Dynamit Głowno). Piotrek toczył dobre walki i odniósł cenne zwycięstwo nad Reprezentantem Polski Młodzików na tegorocznych Mistrzostwach Europy w Mariborze. Walkę w półfinale przegrał po ciężkim boju, co zapewniło mu brązowy medal. Za dobrą postawę dla Piotrka należą się gratulacje.
 
Filip Karcz (waga 57 kg) wygrał w eliminacjach z Lew Myslovski-Mikos (BBB Serca Krakowa), a w ćwierćfinale przegrał z Wiktorem Kąkolem (Stal Rzeszów).
Łukasz Januszek (waga 75 kg) przegrał w eliminacjach po wyrównanej walce z Mateuszem Szubielskim (Akademia Boksu Roberta Gortata), który wygrał Puchar Polski w wadze 75 kg.