W dniach 13-14.11.2021 w Bytomiu odbył się XV Memoriał im. Leszka Błażyńskiego, do którego wystawiliśmy czterech zawodników: jednego kadeta – Kacpra Słomkę (waga 50 kg) i trzech juniorów – Marcela Hoffmana (waga 67 kg), Przemysława Kwiatkowskiego (waga 71 kg), i Adama Mikułę (waga 75 kg) – wszyscy dotarli do finałów.
Kacper w finale pokonał Sebastiana Kawuloka (GUKS Carbo Gliwice) i został zwycięzcą wagi 50 kg. Kacper otrzymał z rąk Mistrza Olimpijskiego Mariana Kasprzyka puchar dla najlepszego zawodnika wagi muszej, w której największe sukcesy odnosił Leszek Błażyński.
Juniorzy z nieco gorszym efektem, bo przegrali swoje pojedynki finałowe – Marcel z Oliwierem Juszczykiem (Akademia Boksu Będzin), a Przemek z Michałem Pierzchałą (UKS Morsy Dębica) – Trzeba tutaj odnotować wygraną Przemka w półfinale przez rsc w drugiej rundzie z dobrym zawodnikiem Michałem Yakimienko (BKS Sokoł Gliwice-Ukraina). Adam przegrał z Dominikiem Szreterem (Boks Zabrze). Gratulacje dla naszych zawodników za wygrane i dobre walki.