06.11.2021 w Mysłowicach odbył się II Memoriał Józefa Maczugi. W turnieju startowało czterech naszych zawodników, w tym młodzicy – Igor Soczówka (waga 42 kg) i Kamil Dudziński (waga 44 kg). Niestety, obydwaj przeciwnicy naszych zawodników nie stawili się na zawody, dlatego zdecydowaliśmy, żeby nasi zawodnicy zmierzyli się ze sobą. Walka była naprawdę na wysokim poziomie, chłopaki pokazali duże umiejętności techniczne. Pojedynek był bardzo wyrównany, jednak lepszym okazał się Kamil, który też dostał puchar dla najlepszego zawodnika wśród młodzików. Gratuluję obu moim zawodnikom bardzo dobrej postawy.
W turnieju brali udział jeszcze junior Marcel Hoffman (waga 67 kg) który przegrał z Nikodemem Zającem ( GUKS CARBO Gliwice) i senior Paweł Sabatowicz (waga 75 kg), który uległ Wiktorowi Czopek (MKS Boks Imielin).