W ten weekend (18.09 – 19.09) w Częstochowie odbył się XXIV Turniej Bokserski im. Wincentego Szyińskiego i Mariana Chudego, w którym udział wzięło trzech naszych zawodników, w tym dwóch kadetów: Kacper Słomka (waga 50 kg) i Bartosz Dudziński (waga 57 kg) oraz junior Łukasz Dudziński (waga 57 kg). Wszyscy nasi zawodnicy walczyli w finale.
Ze względu na brak zawodników w swojej wadze Kacper stoczył swoją walkę w wyższej od swojej wadze 52 kg. Kacper przegrał 4:1 z Denisem Kusiem (SZKB Boks Zabrze).
Bartosz Dudziński pokonał 5:0 Konrada Leszczyńskiego (SZKB Boks Zabrze).
Junior Łukasz Dudziński przegrał 4:1 z Vladyslavem Borysem (Ukraina). Walka Łukasza była bardzo wyrównana, naszym zdaniem stoczył on jedną z najbardziej emocjonujących walk finałów.
 
W tę niedzielę w meczu bokserskim organizowanym przez 06 Kleofas Katowice boksował jeszcze jeden z naszych zawodników. Nasz junior Adam Mikuła w pierwszej rundzie pokonał przez RSC zawodnika klubu 06 Kleofas Katowice Maksymiliana Fredyka.
Gratulujemy naszym zawodnikom wygranych oraz dobrych walk.