W dniu 29.05.2021 odbyła się 4 odsłona PZO Boxing Day, w której udział wzięło 9 naszych zawodników, w tym:
2 adeptów – Filip Karcz (waga 39 kg), który zmierzył się z Oskarem Mańką (Sporty Walki Gostyń) i Piotr Koziorz (waga 40 kg), który zmierzył się z zawodnikiem z Czech Hanákiem Janem.
W obu walkach, pomimo, że nie były punktowane, obaj nasi młodzi zawodnicy dali pokaz dobrego boksu.
Seniorka – Klaudia Simsak (waga 57 kg) stoczyła niepunktowaną walkę towarzyską z zawodniczką z Czech Katriną Ivanovovą.
W turnieju walki punktowane rozpoczęli młodzicy – Igor Soczówka (waga 40 kg), który pokonał 3:0 Macieja Surdel (GUKS Carbo Gliwice) i Kamil Dudziński (waga 44 kg), który zmierzył się z cięższym zawodnikiem z Czech Tomášem Ondřejem przegrywając po wyrównanej walce 3:0
Kadeci: Kacper Słomka (waga 48 kg) zmierzył się w wyższej wadze z mistrzem Czech – Robinem Tokárem przegrywając po bardzo dobrym pojedynku 3:0. Kacper na tle tak dobrego zawodnika zaprezentował wysoki poziom i pokazał się z dobrej strony.
Nasz drugi kadet – Bartosz Dudziński (waga 54 kg) zmierzył się również w wyższej wadze (57 kg) z zawodnikiem ze Słowacji Matejem Čičmanec wygrywając po ciężkim pojedynku 2:1.
Juniorzy – Łukasz Dudziński (waga 56 kg) nie dał szans Mateuszowi Wiatr (MOSM Tychy) pokonując go wyraźnie 3:0.
Marcel Hoffman (waga 64 kg) wygrał po bardzo zaciętej walce z Dawidem Kulą (OKB Odra Opole) 2:1.
Gratulacje dla wszystkich naszych zawodników, którzy stoczyli bardzo dobre pojedynki z dobrymi zawodnikami zarówno z zagranicy jak i z Polski.