W dniu 16 maja 2021 w Katowicach odbyła się druga odsłona Ligi Śląska Młodzików, Kadetów i Juniorów.
Do Ligi trener Karol Nowakowski zgłosił 6 zawodników: 2 młodzików – Igor Soczówka (waga 40 kg) i Kamil Dudziński (waga 43 kg), 2 kadetów – Kacper Słomka (waga 48 kg) i Bartosz Dudziński (waga 54 kg) oraz dwóch juniorów – Łukasz Dudziński (waga 56 kg) i Marcel Hoffman (waga 64 kg).
Po losowaniu, które odbyło się online w piątek przeciwników nie znalazło dwóch naszych zawodników – Kamil Dudziński i Marcel Hoffman, więc do Katowic pojechało czterech zawodników, którzy mieli boksować.
Na miejscu niestety okazało się, że z czterech naszych zawodników trzech otrzymało walkowery, co było dla nas sporym rozczarowaniem. Udało się jednak zorganizować dla dwóch zawodników walki towarzyskie.
W Lidze walkę stoczył jedynie kadet Bartosz Dudziński, który pokonał Konrada Leszczyńskiego (Boks Zabrze) 3:0.
Młodzik Igor Soczówka stoczył walkę towarzyską z Jakubem Marciniukiem (GUKS Carbo Gliwice), w której dobrze się zaprezentował.
Kacper Słomka stoczył walkę towarzyską z Julim Yudinem (Sokół Gliwice), co było dla niego niezłym przetarciem przed kolejnymi startami.
 
Dziękujemy naszym zawodnikom za dobrą postawę w ringu