W dniach 19-24.10.2020 w Kraśniku odbyły się finały Mistrzostw Polski Kadetów w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, do których kwalifikację wywalczyło trzech naszych zawodników, z których najlepiej wypadł Kacper Słomka (waga 48 kg), który wywalczył brązowy medal wygrywając w ćwierćfinale z Norbertem Stempniakiem (KO Opoczno), po czym w półfinale przegrał z Gracjanem Smorawskim (CWZS Zawisza Bydgoszcz).
Na ćwierćfinale swój start zakończył Adam Mikuła (waga 75 kg), który przegrał 2:1 z późniejszym Mistrzem Polski Patrykiem Boruckim (Gwardia Szczytno). Walka była naprawdę bardzo wyrównana i mogła iść w jedną lub drugą stronę co widać po werdykcie, gdzie dwóch sędziów widziało wygraną Patryka a jeden sędzia Adama. Niestety spotkali się zbyt szybko, bo była to walka na finał.
Oliwier Wielgocki (waga 80 kg) nie sprostał w ćwierćfinale Kacprowi Paradzie (BKS Skorpion Szczecin), również późniejszemu Mistrzowi Polski. Z pewnością zabrakło tu ze strony Oliwiera doświadczenia i większej ilości startów, co przez problemy zdrowotne było niemożliwe.
Gratulacje dla Kacpra za zdobyty brązowy medal, chociaż liczyliśmy na więcej oraz dla Adama, który pokazał się z bardzo dobrej strony pomimo niesprzyjającego losowania.