Jakub Kurek (waga 91 kg) i Wiktor Bujakowski (waga 52 kg) walczyli w Poznaniu o Puchar Polski juniorów.
Kuba przegrał w ćwierćfinale z Oskarem Drywą (KKS Sporty Walki Poznań) 2:1. Delikatnie mówiąc, werdykt ten był kontrowersyjny, ale w kwestii sędziowania szkoda słów. Wiktor zdobył brązowy medal po przegranej w półfinale z Gracjanem Ciureją (PTB Tiger Tarnów) 3:0. Walka była wyrównana, ale trzecia runda zadecydowała o przegranej Wiktora, gdzie brakło mu trochę większej inicjatywy.
 
W sobotę sześciu moich zawodników wzięło udział w zawodach Ring Wolny w Dąbrowie Górniczej, gdzie zwycięstwa odnieśli młodzik Kacper Słomka (waga 46 kg) oraz kadeci: Paweł Moniak (waga 63 kg) Łukasz Kania (waga 66 kg) i Oliwier Wielgocki (waga 80 kg). Zremisował swoją walkę w debiucie nasz najmłodszy zawodnik adept Maksym Zagórski (waga 66 kg), a porażkę zanotował kadet Przemysław Kwiatkowski (waga 75 kg). Drużynowo, jako KS “Górnik” Sosnowiec zajęliśmy trzecie miejsce.
 
Do Radomska na IV Galę o Puchar Starosty Radomszczańskiego pojechał Paweł Sabatowicz (waga 75 kg), gdzie przegrał po bardzo wyrównanej walce. Werdykt mógł być odwrotny, gdyby nie dwa ostrzeżenia, które Paweł dostał od sędziego ringowego, ale mimo to jesteśmy zadowoleni ze sprawdzianu po dłuższej przerwie i w wyższej kategorii wagowej.
 
Na koniec Mateusz Wodziński, który w sobotni wieczór wystąpił na Gali Knockout Boxing Night w Sosnowcu, gdzie zmierzył się z Mateuszem Pawłowskim w wadze 81 kg. Było to spotkanie dwóch medalistów ostatnich Młodzieżowych Mistrzostw Polski i walka była bardzo emocjonująca. Po pierwszej dobrej rundzie dla Mateusza Wodzińskiego druga runda również była udana dla naszego zawodnika. W trzeciej rundzie walka wyrównała się, ale nie wpłynęło to na werdykt, Mateusz Wodziński wygrał walkę jednogłośnie na punkty i pokazał się na tak dużej gali.
Gratulujemy występów, ale przede wszystkim wygranych dla naszych zawodników.