Plebiscyt 2018 “Najpopularniejszy Sportowiec” – wyniki

Zakończył się plebiscyt na najpopularniejszego sportowca 2018 roku, wśród wielu nominowanych sportowców z naszego regionu znalazł się pięściarz naszego klubu Wiktor Bujakowski, który dwa lata temu został Największą nadzieją sportową 2016 roku.
Tym razem Wiktor mierzył się z dużo starszymi kolegami którzy na swoim koncie mieli wielkie sukcesy sportowe w roku 2018, Nasz zawodnik znalazł się tuż za podium i zajął 4 pozycję co i tak jest ogromnym sukcesem dla Wiktora no i oczywiście dla naszego klubu.

Laureat Miejskiego Plebiscytu 2018 w kategorii Najpopularniejszy Sportowiec Roku 2018

Najpopularniejszy Sportowiec Roku 2018

Jakub Olszyński

MKS MOS Płomień Sosnowiec

Liczba głosów: 2480

Angelika Wątor

Zagłębiowski Klub Szermierczy w Sosnowcu

Liczba głosów: 1727

Karol Czerwiński

Wataha FC Sosnowiec

Liczba głosów: 1076

Wiktor Bujakowski

KS Górnik Sosnowiec

Liczba głosów: 573

Ewa Sikora

KKS Czarni Sosnowiec 

Liczba głosów: 528