Ewa Mizia 
Bezpartyjna
Lista 18 miejsce 5
Komitet Wyborczy ,,Wspólnie dla Sosnowca”

Drodzy Państwo nasz klub popiera kandydaturę do Rady Miasta Sosnowca Pani Ewy Mizia kandydata bezpartyjnego z listy nr 18 miejsce 5 Komitet Wyborczy Wspólnie dla Sosnowca.
Ewa Mizia to żona Macieja Mizi Prezesa Klubu Sportowego Górnik Sosnowiec byłego piłkarza, grającego na pozycji pomocnika który występował m.in. w Zagłębiu Sosnowiec, Ruchu Chorzów i Zawiszy Bydgoszcz.
Pani Ewa związana z dzielnicą Sosnowiec – Zagórze zostając Radną chciałaby wyremontować stadion K.S.Górnik Sosnowiec mieszczący się przy ul. Braci Mieroszewskich aby mógł służyć nie tylko zawodnikom pierwszej drużyny ale również młodym utalentowanym pilkarzom których jest coraz więcej w naszym klubie.
Chcielibyśmy aby na mecze naszej drużyny przychodziły całe rodziny,  jednak aby było to możliwe remont obiektu jest konieczny.
Następnym celem jest zbudowanie ścieżki rowerowej w dzielnicy Zagórze wzdłóż ulicy Braci Mieroszewskich łącząc Dąbrowę Górniczą z Centrum Sosnowca.
Oczywiście Pani Ewa nie mogłaby zapomnieć o tych co pomocy potrzebują najbardziej, dlatego chciałaby wyremontować schody oraz zrobić podjazdy dla wózków w Parku Kępa.

Jeżeli oczekujesz uczciwości i chcesz dobrych zmian, spełnienia obietnic wyborczych wybierz Ewę Mizia do Rady Miejskiej… Nasz Klub popierając Panią Ewę stawia na uczciwość, rzetelność i kompetencje.