Niestety to koniec snu Mateusza Wodzińskiego o zdobyciu medalu w 89 Mistrzostwach Polski Seniorów w Karlinie.
Gdyby nasz zawodnik miał więcej szczęścia w losowaniu i trafił do innej połówki kto wie co by było, po dwóch zwycięstwach w walce o strefę medalową Mateusz trafił na zdecydowanego faworyta tej imprezy zawodnika Skorpiona Szczecin Arkadiusza Szwedowicza, wszyscy wiedzieliśmy że aby wygrać z wielokrotnym Mistrzem Polski i jednocześnie obrońcą tytułu, nasz zawodnik musi uzyskać zdecydowaną przewagę przy wyrównanej walce werdykt będzie korzystny dla zawodnika ze Szczecina i tak też było walka była zacięta i wyrównana i to ręka jak się później okazało Mistrza Polski i najlepszego zawodnika całych Mistrzostw poszybowała do góry.
Mateusz Wodziński jest młodym zawodnikiem i były to dla niego pierwsze Mistrzostwa Polski w rozgrywkach seniorskich, zawodnik z Sosnowca został sklasyfikowany na 5 miejscu w Polsce a to dopiero jest początek drogi na sam szczyt czego wszyscy mu życzymy.

https://youtu.be/C0j_6P0YwVE