W ostatnią sobotę 04 Listopada mieliśmy przyjemność podejmować na Gali w Jaworznie bokserów z Podkarpacia. Może to mało gościnne z naszej strony, ale po ostatnim gongu wynik spotkania został ustalony na 12:2 dla drużyny Śląska w której walczyło trzech naszych zawodników Tomasz Kucek w wadze 69 kg zdecydowanie wygrał z zawodnikiem Jaworzna Sebastianem Germankiem walka od pierwszej rundy toczyła się pod dyktando naszego zawodnika który nawet po jednym z silnych zadanych ciosów spowodował że zawodnik z Jaworzna musiał być liczony, podobnie bez problemów wygrał swoją walkę Marcin Skrzypek w wadze 91 kg z zawodnikiem Stali Rzeszów Piotrem Szimankiem,Marcin od początku do końca walki kontrolował jej przebieg zadawał dużo więcej ciosów celniejszych i było widać różnicę w umiejętnościach obydwu zawodników.

Niestety negatywną niespodziankę zafundował nam Mateusz Wodziński który na własne życzenie przegrał z zawodnikiem Desantu Rzeszów ćwierćfinalistą Młodzieżowych Mistrzostw Polski Kamilem Lamczykiem. Mateusz po pierwszej wygranej rundzie w drugiej oddał inicjatywę przeciwnikowi i w trzeciej rundzie było już dużo nerwów, szarpaniny tym samym walka stała się brzydka a sędziowie dali niejednogłośne zwycięstwo zawodnikowi z Podkarpacia.
Gratulujemy naszym pięściarzom dobrych walk!
Specjalne podziękowania należą się gościom z Podkarpacia za przybycie do Jaworzna i pokazanie dobrego pięściarskiego rzemiosła.

 

PROGRAM I WYNIKI GALI  BOKSU OLIMPIJSKIEGO W DNIU 04.11.2017r     

 walka maluchów –  Patryk Ficoń  48kg Wiktor Proksa  REMIS                                                                                                                                 

 walka maluchów – Jakub Choma 36kg Adam  Pieczara REMIS

 walka maluchów – Ksawier Blecharz 36kg Dawid Skrabot REMIS

WALKI MECZOWE

walka nr 1  48kg Julia Kiermasz vs Wiktoria Rogalińska 3×2 min  3:0

walka nr 2  70kg Damian Łaniecki vs Seweryn Kłoskowicz   3×2 min  3:0

walka nr 3  60kg Bartłomiej Przybyła vs Mateusz Rudnicki 3×3 min  3:0

walka nr 4  64kg Daniel  Skorupa vs Michał Akoto 3×3 min  3:0

walka nr 5  69kg Szymon Łapa vs Daniel Orgasiński 3×3 min  RSC 1 Runda

walka nr 6  64kg Aleksander Jasiewicz vs Bolesław Guzek 3×3 min WO

walka nr 7   69kg Sebastian Germanek vs Tomasz Kucek 3×3 min  1:2

walka nr 8  81kg Mateusz Wodziński vs  Kamil  Lenczyk 3×3 min  1:2

walka nr 9 +91kg Marcin Skrzypek vs  Piotr  Szimanek 3×3 min  3:0