W dniu 12 listopada zakończyły się trzydniowe zmagania na XIII M.T.B. im. Jerzego Krasnożona na których stoczono 58 pojedynków, trener Karol Nowakowski wystawił do tego turnieju pięciu zawodników naszego klubu: Kadeci Wiktor Bujakowski waga 46 kg, Mateusz Maciąg waga 70 kg, Jakub Kurek waga 80 kg, seniorzy Tomasz Kucek waga 69 kg, Marcin Skrzypek waga 91 kg.
Do walk finałowych nie awansował tylko Mateusz Maciąg przegrywając swoją półfinałową walkę z zawodnikiem Wisły Kraków Dominikiem Karczem.
Niedzielne finały rozpoczął Wiktor Bujakowski którego przeciwnikiem był zawodnik z Niemiec Fabien Stoy, mimo że zawodnik z niemiec był bardzo wysoki to stroną dominującą w tej walce był nasz zawodnik, niestety sędziowie chyba byli myślami na innej walce skoro wypunktowali zwycięstwo zawodnika z Niemiec (Sędziemu z Niemiec się nie dziwimy ale Pan Panie Niemirycz wstyd… może trzeba sobie dać już spokój z sędziowaniem i nie krzywdzić tych młodych ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) wszyscy kibice i nawet sędziowie którzy akurat tej walki nie sędziowali byli jednogłośni, walkę powinien wygrać zawodnik naszego klubu.
Kolejna walka to konfrontacja Jakuba Kurka z zawodnikiem Dragona Bielsko Biała Kacprem Pieczyrakiem wynik 2:1 dla naszego pięściarza i po raz kolejny Pan sędzia Niemirycz daje przegraną zawodnikowi z Sosnowca…(Prywatnie nie mam nic do p.Niemirycza ale jeżeli chodzi o sędziowanie to ręce opadają, na takim turnieju nie powinien się znaleźć sędzia który tak się mija z rzetelnym sędziowaniem, to nie jest pierwszy turniej na którym pan Maciej wydaje takie werdykty)
Następnym zawodnikiem który miał stoczyć walkę finałową miał być Tomasz Kucek niestety z powodu ważnych spraw osobistych Tomek nie mógł dotrzeć na konfrontacje z zawodnikiem Concordii Knurów Piotrem Wąsiakiem i walka w której niewątpliwym faworytem był nasz zawodnik została oddana walkowerem.
Marcin Skrzypek jako ostatni wszedł do ringu krzyżując rękawice z zawodnikiem Rudy Śląskiej Witoldem Liskiem w wadze 91 kg. Ta walka wynagrodziła nam cały trzy dniowy turniej im.J.Krasnożona ale przed walką było już wiadomo że to będzie hit, to trzecia walka tych zawodników w pierwszych dwóch górą był zawodnik z Sosnowca przy bardzo wyrównanych pojedynkach.
Tym razem walka też bardzo zacięta i emocjonująca z dużą ilością zadawanych ciosów i toczona w bardzo dobrym tempie jak na tę kategorię wagową, niestety tym razem sędziowie wypunktowali zwycięstwo Witolda Liska walka naprawdę była bardzo ciasna, gratulujemy Witkowi wygranej z naszym Marcinem Skrzypkiem i dziękujemy za bardzo fajne widowisko.

wyniki pojedynków Finałowych

43/mł czer SZENDEREI Jarosław Kaliningrad-RUS 
nieb TROJOK Konrad TS Czarni Góral Żywiec 3:0

80+/kad czer MOLĘDA Denis Akademia Boksu Roberta Gortata 
nieb SZULC Oskar Pomorzanin Toruń AB R 3

56/jun czer JANICKI Marcel UKS Śląsk Ruda Śląska 
nieb MAGANIEDOW Gasan Kalingrad-RUS 3:0

46/kad czer STOY Fabian Halle-GER 2:1
nieb BUJAKOWSKI Wiktor KS Górnik Sosnowiec 

57/kad czer ZAMOJSKI Oliwier BKS Concordia Knurów 2:1
nieb TUREK Dawid KS Start Częstochowa 

60/kad czer JAWRULCZIK Konstantin Mińsk-BLR 
nieb LASKE Tom Halle-GER 2:1

63/kad czer SUCHY Erik Boxing Ostrawa-CZE 2:1
nieb BRZOZOK Antoni BKS Jastrzębie 

66/kad czer RYDZ Patryk KS Start Częstochowa 
nieb GIBAS Kewin TS Czarni Góral Żywiec 2:1

70/kad czer ŁANIECKI Damian SKB Beskid Dragon Bielsko Biała 3:0
nieb KARCZ Dominik TS Wisła Kraków 

75/kad czer DMUCHOWSKIJ German Mińsk-BLR 
nieb TYA-SON Dawid Mińsk-BLR 3:0

80/kad czer KUREK Jakub KS Górnik Sosnowiec 2:1
nieb PIECZYRAK Kacper SKB Beskid Dragon Bielsko Biała 

64/jun czer BIAŁAS Konrad Akademia Boksu Roberta Gortata 
nieb DURKACZ Damian KS Spartan Knurów 3:0

69/jun czer MASTERNAK Paweł RMKS Rybnik 3:0
nieb WUZIK Mateusz KS Garda Gierałtowice 

75/jun czer SKOCZYNSKI Remigiusz KS Garda Gierałtowice 2:1
nieb OPYRCHAŁ Adam SKB Beskid Dragon Bielsko Biała 

81/jun czer OTWOROWSKI Tomasz KS Garda Gierałtowice 3:0
nieb TRYBALSKI MARCIN KS Garda Gierałtowice 

91+/jun czer SAFARIAN Oskar UKS MOSM Bytom 
nieb GÓRECKI Marek SKB Beskid Dragon Bielsko Biała 

69/sen czer KUCEK Tomasz KS Górnik Sosnowiec 
nieb WĄSIAK Piotr BKS Concordia Knurów WO

75/sen czer ZESŁAWSKI Przemysław BKS Concordia Knurów 
nieb STANISŁAWSKI Damian UKS MOSM Bytom I r RSC

91/sen czer LISEK Witold UKS Śląsk Ruda Śląska 3:0
nieb SKRZYPEK Marcin KS Górnik Sosnowiec