Ze zmiennym szczęściem zakończyli swoje walki ćwierćfinałowe zawodnicy naszego klubu podczas OOM w Pułtusku.
Jako pierwszy swoją walkę na ringu A około godz. 11.00 stoczył Wiktor Bujakowski waga 46 kg który niestety uległ swojemu rywalowi z Boxing Sokółka Sebastianowi Lubeckiemu już w pierwszej rundzie przegrywając przez RSC tym samym odpadając z turnieju.
W turnieju pozostał nam jeden zawodnik i nie ukrywaliśmy swoich obaw że po raz pierwszy od kilku lat mimoże mieliśmy aż czterech reprezentantów to możemy wrócić bez medalu.
Jakub Kurek bo o nim mowa był najmniej doświadczonym naszym zawodnikiem na tej imprezie, dlatego jakież ogromne było nasze zdziwienie jak kolejną swoją walkę w tym Turnieju Jakub wygrał przed czasem z zawodnikiem Avii Świdnik Bartłomiejem Prusem zapewniając sobie medal w tej imprezie.

 

Ring A godz.11:00

1/87 walka w kategorii 46kg 
Miłosz Orłowski (KS Beniaminek Starogard Gdański) vs Jakub Dziwina (UKS Berej Boxing Lublin)  PKT 0:3
2/88 walka w kategorii 46kg 
Wiktor Bujakowski (KS Górnik Sosnowiec) vs Sebastian Lubecki (UKS Boxing Sokółka)  RSC1
3/89 walka w kategorii 46kg 
Gracjan Ciureja (PTB Tiger Tarnów) vs Michał Kaczmarek (UKS Włókiennik Łódź)  RSC2
4/90 walka w kategorii 46kg 
Andrzej Misiurski (BKS Olimp Szczecin) vs Benjamin Zarzeczny (Stal Stalowa Wola Boxing Team) RSC2
5/91 walka w kategorii 50kg 
Szymon Pawlik (KSW Róża Karlino) vs Oskar Perlak (BKS Skorpion Szczecin)  ABD1
6/92 walka w kategorii 50kg 
Eryk Ratajczak (Gwardia Wrocław) vs Paweł Brach (BKS Radomiak Radom)  RSC1
7/93 walka w kategorii 50kg 
Patryk Tandecki (JKB Jawor Team Jaworzno) vs Maciej Kotlęga (KS Boxing Team Chojnice)  PKT 0:3
8/94 walka w kategorii 50kg 
Jakub Pyclik (TS Wisła Kraków) vs Karol Durszlewicz (KB Gladiator Brodnica)  PKT 1:2
9/95 walka w kategorii 54kg 
Adrian Sęderecki (KS Ziętek Team Kalisz) vs Daniel Trojok (TS Czarni-Góral Żywiec)  PKT 0:3
10/96 walka w kategorii 54kg 
Kacper Łaszczyk (KS KnockOut Gym Warszawa) vs Dominik Noweta (WKB Gryf Wejherowo)  PKT 3:0
11/97 walka w kategorii 54kg 
Przemysław Rozpęda (BSB Astoria Bydgoszcz) vs Oliwier Zamojski (BKS Concordia Knurów) WO
12/98 walka w kategorii 54kg 
Filip Szpakowicz (WKS Sokół Piła) vs Tomasz Soborak (BKS Skorpion Szczecin)  PKT 3:0
13/99 walka w kategorii 60kg 
Marcin Chudobiński (RKS Łódź) vs Kacper Poweska (KS Bombardier Gdynia)  PKT 2:1
14/100 walka w kategorii 60kg 
Krystian Barski (Sporty Walki Gostyń) vs Igor Pryga  PKT 3:0

Ring B godz. 11:00
1/101 walka w kategorii 48kg 
Maciej Basta (PTB Tiger Tarnów) vs Rafał Gromko (KS Cristal Białystok) RSC1
2/102 walka w kategorii 48kg 
Michał Madała (UKS Akademia Walki Warszawa) vs Gabriel Blezień (UKS Morsy Dębica) RSC3
3/103 walka w kategorii 48kg 
Artur Skorupa (RMKS Rybnik) vs Filip Piter (ZKB Jaskinia Lwa Ziębice) PKT 1:2
4/104 walka w kategorii 48kg 
Szymon Krók (KS Garda Wicko) vs Piotr Niewiadomski (TS Wisła Kraków) PKT 0:3
5/105 walka w kategorii 52kg 
Daniel Dołowy (NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki) vs Konrad Marciniec (ZKB Jaskinia Lwa Ziębice) WO
6/106 walka w kategorii 52kg 
Fabian Branecki (CWZS Zawisza Bydgoszcz) vs Dawid Ruszkowski (MLKS Sparta Złotów) PKT 3:0
7/107 walka w kategorii 52kg 
Mateusz Ćwirzeń (MGKS Gwarek Łęczna) vs Gracjan Rzepa (PKB Polkowice)  PKT 3:0
8/108 walka w kategorii 52kg 
Sebastian Ptak (UKS Morsy Dębica) vs Krystian Dzierżek (BKS Hetman Białystok) RSC3
9/109 walka w kategorii 57kg 
Robert Brazdys (KB Zagłębie Konin) vs Kamil Kirpsza (UKS Boxing Sokółka) PKT 0:3
10/110 walka w kategorii 57kg 
Dawid Siedlecki (RMKS Rybnik) vs Jacek Żuchowski (KB Gladiator Brodnica) PKT 0:3
11/111 walka w kategorii 57kg 
Jakub Modzelewski (KS Cristal Białystok) vs Marcin Niciński (PKB Polkowice) PKT 1:2
12/112 walka w kategorii 57kg 
Karol Osipowicz (UKS Nowi Polnica) vs Dawid Piasecki (KS Korona Wałcz) PKT 3:0
13/113 walka w kategorii 60kg 
Wiktor Hładko (KS Champion Włocławek) vs Adam Mika (BKS Orkan Gorzów Wielkopolski) PKT 3:0
14/114 walka w kategorii 60kg 
Grzegorz Żmuda (KS Korona Wałcz) vs Jakub Baranowski (Gwardia Wrocław) PKT 3:0

Ring A godz.17:00
1/115 walka w kategorii 63kg 
Krystian Ciosek (KS Boks Lublin) vs Kewin Gibas (TS Czarni-Góral Żywiec)  PKT 3:0
2/116 walka w kategorii 63kg 
Hubert Łuczków (Imperium Boxing Wałbrzych) vs Jakub Zalewski (Piękni i Zdrowi Dzierżoniów)  PKT 2:1
3/117 walka w kategorii 63kg 
Michał Jarliński (KB Champion Włocławek) vs Adrian Matusiewicz (UKS Champion Wołomin)  PKT 3:0
4/118 walka w kategorii 63kg 
Krystian Różycki (Landowski Boxing Warszawa) vs Kacper Płocki (KS Bombardier Gdynia)  RSC2
5/119 walka w kategorii 70kg 
Marcin Trzaskowski (KB Taurus Goleniów) vs Alan Masiek (BKS Skorpion Szczecin)  PKT 2:1
6/120 walka w kategorii 70kg 
Wojciech Góral (Gwardia Wrocław) vs Kacper Martyka (Akademia Boksu Roberta Gortata)  PKT 0:3
7/121 walka w kategorii 70kg 
Igor Sikora (SKF Boksing Zielona Góra) vs Iwan Glebko (RTS Widzew Łódź)  PKT 0:3
8/122 walka w kategorii 70kg 
Jan Moczydłowski (BKS Hetman Białystok) vs Cezary Kosior (KS Sako Gdynia)  PKT 0:3
9/123 walka w kategorii 80kg 
Maciej Suchwałko (OSIR Suwałki) vs Mateusz Głogowski (MLKS Sparta Złotów)  RSC1
10/124 walka w kategorii 80kg 
Bartłomiej Prus (AVIA Świdnik) vs Jakub Kurek (KS Górnik Sosnowiec)  ABD3
11/125 walka w kategorii 80kg 
Damian Zawieruszyński (BSB Astoria Bydgoszcz) vs Oskar Maciągowski (BKS Skorpion Szczecin)  RSC3
12/126 walka w kategorii 80kg 
Jakub Surmiak (ZKS Stal Rzeszów) vs Tymoteusz Chwiejczak (MKS Gimnazjon APIN Wyszków)  PKT 1:2

Ring B godz.17:00
1/127 walka w kategorii 66kg
Adrian Krefta (KS Korona Wałcz) vs Cyprian Gomulski (BKS Orkan Gorzów Wielkopolski)  PKT 0:3
2/128 walka w kategorii 66kg
Igor Terlecki (BKS Skorpion Szczecin) vs Damian Łaniecki (SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)  PKT 1:2
3/129 walka w kategorii 66kg
Kamil Majdański (SKB Czarni Słupsk) vs Adrian Krukowski (MKB Mazur Ełk)  PKT 2:1
4/130 walka w kategorii 66kg
Wojciech Guźniczak (Boks Poznań Team) vs Jakub Bujała (RKB Boxing Radom)  PKT 2:1
5/131 walka w kategorii 75kg
Hubert Rachańczyk (KS PACO Lublin) vs Filip Onyszkiewicz (Orlik Boks Brzeg) PKT 2:1
6/132 walka w kategorii 75kg
Igor Zimoch (KKB RUSHH Kielce) vs Dorian Szczepański (CWZS Zawisza Bydgoszcz)  ABD1
7/133 walka w kategorii 75kg
Kacper Gez (KS Cristal Białystok) vs Adam Majewski (OKB Odra Opole)  PKT 3:0
8/134 walka w kategorii 75kg
Michał Piaseczny (BKS Skorpion Szczecin) vs Jakub Piecuch (Sporty Walki Gostyń)  PKT 0:3
9/135 walka w kategorii +80kg
 Kacper Pieczyrak (SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała) vs Szymon Golonka (UKS EVAN Nowy Sącz) RSC1
10/136 walka w kategorii +80kg
 Jakub Walczak (UOLKA Ostrów Mazowiecka) vs Oskar Kopera (BKS Orkan Gorzów Wielkopolski) PKT 0:3
11/137 walka w kategorii +80kg
 Beniamin Jamroziak (KS Ziętek Team Kalisz) vs Jakub Nowakowski (KB Gladiator Brodnica)  PKT 0:3
12/138 walka w kategorii +80kg
 Mateusz Pałubicki (KS Beniaminek Starogard Gdański) vs Szczepan Szmyd (RKB Wisłok Rzeszów)  PKT 0:3