Prawie sto walk zaserwowali kibicom zawodnicy na rozpoczęcie XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (09-16.07.2017) Pułtusk. 
Do ogromnej sensacji doszło już w pierwszym dniu zmagań pięściarzy i to z udziałem naszego zawodnika, faworyzowany do złotego medalu Ryan Gbyl przegrał swoją pierwszą walkę z zawodnikiem RKS Łódź Marcinem Chudobińskim i musiał pożegnać się z turniejem. Walka była bardzo wyrównana i wynik mógłby być zupełnie odwrotny i nikt by nie miał do nikogo żalu, zawodnicy zademonstrowali bardzo wysoki poziom, niestety zwycięsko z tej konfrontacji wyszedł ptrzeciwnik naszego pięściarza sprawiając tym samym dużą niespodziankę w tym turnieju.
Z turniejem również pożegnał się walczący w wadze 75 kg Mateusz Maciąg który mimo bardzo ambitnej postawie nie sprostał swojemu przeciwnikowi ze Skorpiona Szczecin Michałowi Piasecznemu i przegrał pojedynek 3:0.
Teraz kilka słów o dobrych momentach na tej Olimpiadzie, bo oto nasz najmniejszy reprezentant waga 46 kg Wiktor Bujakowski zdecydowanie pokonał na punkty zawodnika KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Kacpra Września i tym samym awansował do ćwierćfinału tej imprezy.
Bardzo miłą niespodziankę sprawił nam dopiero zaczynający przygodę z boksem Jakub Kurek w wadze 80 kg wygrywając przed czasem przez RSC w pierwszej rundzie z Rafałem Banderą zawodnikiem z Gorzowa Wielkopolskiego i oczywiście będzie nasz klub reprezentował w ćwierćfinale OOM.

Ring A seria I godz. 11:00
1 walka w kategorii 46kg 
Jakub Dziwina (UKS Berej Boxing Lublin) vs Damian Gawłowski (KS Ziętek Team Kalisz) PKT 3:0
2 walka w kategorii 46kg 
Wiktor Bujakowski (KS Górnik Sosnowiec) vs Kacper Wrzesień (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) PKT 3:0
3 walka w kategorii 46kg 
Patryk Chudobiński (RKS Łódź) vs Sebastian Lubecki (UKS Boxing Sokółka) PKT 0:3
4 walka w kategorii 46kg 
Gracjan Ciureja (PTB Tiger Tarnów) vs Jakub Gajewski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) ABD1
5 walka w kategorii 46kg 
Oskar Dembiński (CWZS Zawisza Bydgoszcz) vs Michał Kaczmarek (UKS Włókiennik Łódź) PKT 1:2
6 walka w kategorii 46kg 
Daniel Wojtalik (BKS Radomiak Radom) vs Andrzej Misiurski (BKS Olimp Szczecin) PKT 0:3
7 walka w kategorii 46kg 
Kacper Kołosza (BKS Skorpion Szczecin) vs Benjamin Zarzeczny (Stal Stalowa Wola Boxing Team) ABD 1
8 walka w kategorii 50kg 
Paweł Brach (BKS Radomiak Radom) vs Kajetan Krysik (KS X Fight Piaseczno) WO
9 walka w kategorii 50kg 
Patryk Tandecki (JKB Jawor Team Jaworzno) vs Sebastian Ostaszewski (BKS Hetman Białystok) PKT 3:0
10 walka w kategorii 50kg 
Hubert Stańczak (UKS Włókiennik Łódź) vs Maciej Kotlęga (KS Boxing Team Chojnice) PKT 0:3
11 walka w kategorii 50kg 
Jakub Pyclik (TS Wisła Kraków) vs Mateusz Łojek (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) RSC1
12 walka w kategorii 50kg 
Karol Durszlewicz (KB Gladiator Brodnica) vs Mateusz Klimala (MGKS Gwarek Łęczna) PKT 3:0
13 walka w kategorii 54kg 
Daniel Trojok (TS Czarni-Góral Żywiec) vs Wojciech Rożniatowski (Boks Team Oława)  PKT 3:0
14 walka w kategorii 54kg 
Kacper Łaszczyk (KS KnockOut Gym Warszawa) vs Jakub Szafrański (RKB Boxing Radom)  PKT 3:0
15 walka w kategorii 54kg 
Dominik Noweta (WKB Gryf Wejherowo) vs Kacper Szwajdych (LKS Niedźwiedź Kętrzyn) PKT 2:0
16 walka w kategorii 54kg 
Przemysław Rozpęda (BSB Astoria Bydgoszcz) vs Daniel Staroń (ASB Hetman Zamość)  PKT 3:0
17 walka w kategorii 54kg 
Oliwier Zamojski (BKS Concordia Knurów) vs Mariusz Puchalski (KS Copacabana Konin) ABD1
18 walka w kategorii 54kg 
Filip Szpakowicz (WKS Sokół Piła) vs Patryk Nowak (RKS Łódź)  PKT 3:0
19 walka w kategorii 54kg 
Mikołaj Kowalik (KKB RUSHH Kielce) vs Tomasz Soborak (BKS Skorpion Szczecin) PKT 0:3
20 walka w kategorii 60kg 
Ryan Gbyl (KS Górnik Sosnowiec) vs Marcin Chudobiński (RKS Łódź) PKT 0:3
21 walka w kategorii 60kg 
Karol Poweska (KS Bombardier Gdynia) vs Szymon Biłos (Landowski Boxing Warszawa) PKT 3:0
22 walka w kategorii 60kg 
Krystian Barski (Sporty Walki Gostyń) vs Maciej Januchta (KKB RUSHH Kielce) PKT 3:0
23 walka w kategorii 60kg 
Igor Pryga (KS Rojek Kraków) vs Przemysław Adamski (KS PACO Lublin) PKT 3:0
 
Ring A seria II godz.17:00
1/47 walka w kategorii 63kg 
Gracjan Neugebauer (BKS Skorpion Szczecin) vs Krystian Ciosek (KS Boks Lublin) PKT 0:3
2/48 walka w kategorii 63kg 
Kewin Gibas (TS Czarni-Góral Żywiec) vs Michał Szeliński (TS Wisła Kraków) PKT 2:1
3/49 walka w kategorii 63kg 
Maksymilian Szymański (ŚKS Warta Śrem) vs Hubert Łuczków (Imperium Boxing Wałbrzych) PKT 1:2
4/50 walka w kategorii 63kg 
Jakub Zalewski (Piękni i Zdrowi Dzierżoniów) vs Patryk Marczykowski (Jungle Gym Łódź) PKT 2:1
5/51 walka w kategorii 63kg 
Michał Jarliński (KB Champion Włocławek) vs Marek Juchnowicz (BKS Olimp Szczecin)  PKT 3:0
6/52 walka w kategorii 63kg 
Kamil Szydłowski (MLKS Sparta Złotów ) vs Adrian Matusiewicz (UKS Champion Wołomin) PKT 0:3
7/53 walka w kategorii 63kg 
Michał Pawełczyk (BMUKS Ring Busko Zdrój) vs Krystian Różycki (Landowski Boxing Warszawa) PKT 0:3
8/54 walka w kategorii 63kg 
Radosław Kucharewicz (UKS Boxing Sokółka) vs Kacper Płocki (KS Bombardier Gdynia) PKT 0:3
9/55 walka w kategorii 70kg 
Norbert Kusz (KS Ziętek Team Kalisz) vs Marcin Trzaskowski (KB Taurus Goleniów) RSC1
10/56 walka w kategorii 70kg 
Jakub Krutczenko (UOLKA Ostrów Mazowiecka) vs Alan Masiek (BKS Skorpion Szczecin) PKT 0:3
11/57 walka w kategorii 70kg 
Karol Burzak (Płomień Minkowice) vs Wojciech Góral (Gwardia Wrocław) PKT 0:3
12/58 walka w kategorii 70kg 
Nikodem Kiński (UKS Junior Świątki) vs Kacper Martyka (Akademia Boksu Roberta Gortata) PKT 0:3
13/59 walka w kategorii 70kg 
Kacper Pruszewicz (KB Gladiator Brodnica) vs Igor Sikora (SKF Boksing Zielona Góra) PKT 1:2
14/60 walka w kategorii 70kg 
Iwan Glebko (RTS Widzew Łódź) vs Jakub Niemiec (Global Boxing Tarnów) PKT 3:0
15/61 walka w kategorii 70kg 
Patryk Nowak (Ring Sikorski Stalowa Wola) vs Jan Moczydłowski (BKS Hetman Białystok) PKT 0:3
16/62 walka w kategorii 70kg 
Dawid Zomkowski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) vs Cezary Kosior (KS Sako Gdynia) RSC2
17/63 walka w kategorii 80kg 
Jakub Kurek (KS Górnik Sosnowiec) vs Rafał Bandera (BKS Orkan Gorzów Wielkopolski) RSC1
18/64 walka w kategorii 80kg 
Damian Zawieruszyński (BSB Astoria Bydgoszcz) vs Sebastian Dymkowski (UKS Kontra Elbląg) WO
19/65 walka w kategorii 80kg 
Oskar Maciągowski (BKS Skorpion Szczecin) vs Bartosz Stefański (Niestowarzyszony – Pabianice) PKT 2:1
20/66 walka w kategorii 80kg 
Jan Poniatowski (BKS Olimp Szczecin) vs Jakub Surmiak (ZKS Stal Rzeszów) ABD3
21/67 walka w kategorii 80kg 
Tymoteusz Chwiejczak (MKS Gimnazjon APIN Wyszków) vs Bartosz Bonk (06 Kleofas AZS AWF Katowice)  PKT 3:0

Ring B godzina 11:00

1/24 walka w kategorii 48kg 
Gabriel Blezień (UKS Morsy Dębica) vs Michał Nowakowski (Ring Wolny Toruń) RSC1
2/25 walka w kategorii 48kg 
Artur Skorupa (RMKS Rybnik) vs Dawid Krawiec (BKS Olimp Szczecin) PKT 3:0
3/26 walka w kategorii 48kg 
Mateusz Jamróz (UKS Berej Boxing Lublin) vs Filip Piter (ZKB Jaskinia Lwa Ziębice) PKT 0:3
4/27 walka w kategorii 48kg 
Oliwier Kuliński (Boks Polonia Świdnica) vs Szymon Krók (KS Garda Wicko) PKT 0:3
5/28 walka w kategorii 48kg 
Rafał Kowalczyk (UKS Junior Świątki) vs Piotr Niewiadomski (TS Wisła Kraków) AB1
6/29 walka w kategorii 52kg 
Fabian Branecki (CWZS Zawisza Bydgoszcz) vs Bartłomiej Łazuka (KS Korona Wałcz)  PKT 3:0
7/30 walka w kategorii 52kg 
Dawid Ruszkowski (MLKS Sparta Złotów) vs Szymon Bagiński (BKS Skorpion Szczecin)  PKT 3:0
8/31 walka w kategorii 52kg 
Mateusz Ćwirzeń (MGKS Gwarek Łęczna) vs Rafał Chwaciński (KS Copacabana Konin) WO
9/32 walka w kategorii 52kg 
David Grynczel (UKS Boxing Sokółka) vs Gracjan Rzepa (PKB Polkowice) RSC1
10/33 walka w kategorii 52kg 
Szymon Skorupa (RMKS Rybnik) vs Sebastian Ptak (UKS Morsy Dębica) PKT 0:3
11/34 walka w kategorii 52kg 
Krystian Dzierżek (BKS Hetman Białystok) vs Mateusz Wiśniewski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) RSC1
12/35 walka w kategorii 57kg 
Jakub Dordzik (BKS Skorpion Szczecin) vs Robert Brazdys (KB Zagłębie Konin) PKT 1:2
13/36 walka w kategorii 57kg 
Kamil Kirpsza (UKS Boxing Sokółka ) vs Dawid Bobylow (KKB RUSHH Kielce)  PKT 3:0
14/37 walka w kategorii 57kg 
Dawid Siedlecki (RMKS Rybnik) vs Daniel Zawrzał (MKS II LO Chełm)  PKT 2:0
15/38 walka w kategorii 57kg 
Jacek Żuchowski (KB Gladiator Brodnica) vs Adrian Gorząd (MKSW Pomorzanin Toruń) RSC2
16/39 walka w kategorii 57kg 
Jakub Modzelewski (KS Cristal Białystok) vs Dawid Gawłowski (UKS Włókiennik Łódź)  PKT 3:0
17/40 walka w kategorii 57kg 
Marcin Niciński (PKB Polkowice) vs Konrad Makowski (RKB Boxing Radom)  PKT 3:0
18/41 walka w kategorii 57kg 
Karol Osipowicz (UKS Nowi Polnica) vs Hubert Wardak (LKS Niedźwiedź Kętrzyn) RSC2
19/42 walka w kategorii 57kg 
Mateusz Kłoskowski (PKS Gwardia Szczytno) vs Dawid Piasecki (KS Korona Wałcz) RSC2
20/43 walka w kategorii 60kg 
Wiktor Hładko (KS Champion Włocławek) vs Damian Małek (Stal Stalowa Wola Boxing Team)  PKT 3:0
21/44 walka w kategorii 60kg 
Dawid Dziuwe (UKS Kontra Elbląg) vs Adam Mika (BKS Orkan Gorzów Wielkopolski) PKT 0:3
22/45 walka w kategorii 60kg 
Grzegorz Żmuda (KS Korona Wałcz) vs Oskar Jędrasik (BKS Olimp Szczecin) PKT 2:1
23/46 walka w kategorii 60kg 
Łukasz Trzaskoma (Cuiavia Inowrocław) vs Jakub Baranowski (Gwardia Wrocław) PKT 0:3

Ring B godz. 17:00
1/68 walka w kategorii 66kg 
Cyprian Gomulski (BKS Orkan Gorzów Wielkopolski) vs Dominik Wojtczak (KB Zagłębie Konin)  PKT 3:0
2/69 walka w kategorii 66kg 
Igor Terlecki (BKS Skorpion Szczecin) vs Dorian Szlachcic (DKB Dzierżoniów) PKT 2:1
3/70 walka w kategorii 66kg 
Dominik Głowacki (Cuiavia Inowrocław) vs Damian Łaniecki (SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała) PKT 0:3
4/71 walka w kategorii 66kg 
Kamil Majdański (SKB Czarni Słupsk) vs Baartosz Stępień (PIKS Orzeł Oleśnica) PKT 2:1
5/72 walka w kategorii 66kg 
Jakub Dobrzyń (OSiR Suwałki) vs Adrian Krukowski (MKB Mazur Ełk) RSC2
6/73 walka w kategorii 66kg 
Wojciech Guźniczak (Boks Poznań Team) vs Filip Colkos (06 Kleofas AZS AWF Katowice)  PKT 3:0
7/74 walka w kategorii 66kg 
Dawid Stąpór (KKB RUSHH Kielce) vs Jakub Bujała (RKB Boxing Radom) PKT 1:2
8/75 walka w kategorii 75kg 
Kacper Gez (KS Cristal Białystok) vs Cezary Szulik (KS X Fight Piaseczno)  PKT 3:0
9/76 walka w kategorii 75kg 
Adam Majewski (OKB Odra Opole) vs Patryk Piotrowski (Ring Sikorski Stalowa Wola) RSC1
10/77 walka w kategorii 75kg 
Michał Piaseczny (BKS Skorpion Szczecin) vs Mateusz Maciąg (KS Górnik Sosnowiec)  PKT 3:0
11/78 walka w kategorii 75kg 
Jakub Piecuch (Sporty Walki Gostyń) vs Gracjan Królikowski (BKS Olimp Szczecin)  PKT 3:0
12/79 walka w kategorii +80kg 
Bartosz Rak (KSW Boxing Odra Wodzisław Śląski) vs Kacper Pieczyrak (SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała) PKT 0:3
13/80 walka w kategorii +80kg 
Grzegorz Oset (Niestowarzyszony (Pabianice)) vs Szymon Golonka (UKS EVAN Nowy Sącz) RSC2
14/81 walka w kategorii +80kg 
Jakub Walczak (UOLKA Ostrów Mazowiecka) vs Kamil Guźliński (Boks Polonia Świdnica) WO
15/82 walka w kategorii +80kg 
Oskar Kopera (BKS Orkan Gorzów Wielkopolski) vs Przemysław Sapiński (UKS Akademia Walki Warszawa) RSC1
16/83 walka w kategorii +80kg 
Sebastian Lewicki (BKS Skorpion Szczecin ) vs Beniamin Jamroziak (KS Ziętek Team Kalisz) RSC2
17/84 walka w kategorii +80kg 
Jakub Nowakowski (KB Gladiator Brodnica) vs Filip Zalewski (BKS Tiger Łomża)  PKT 3:0
18/85 walka w kategorii +80kg 
Mateusz Pałubicki (KS Beniaminek Starogard Gdański) vs Adam Kaleta (KKB RUSHH Kielce) ABD1
19/86 walka w kategorii +80kg 
Kacper Chmielczyk (BKS Skorpion Szczecin) vs Szczepan Szmyd (RKB Wisłok Rzeszów) RSC2