Trzech zawodników naszego klubu Paweł Sabatowicz waga 69 kg, Mateusz Wodziński waga 81 kg oraz Jarosław Wrzosek waga 91 kg wyjechało na MTB w Ostravie.
Na miejscu jednak okazało się że będzie walczyło tylko dwóch naszych reprezentantów ponieważ do Mateusza Wodzińskiego nie chciał wyjść ani jeden zawodnik argumentując to tym że nasz zawodnik jest za bardzo doświadczony ponieważ ma prawie 100 walk.
Pierwszy do ringu wszedł Paweł Sabatowicz który przez pełne trzy rundy walczył jak równy z równym z reprezentantem Czech, niestety po tej bardzo wyrównanej walce sędziowie uznali że bardziej na zwycięstwo zasłużył ich zawodnik i to jemu przypadło zwycięstwo w tym pojedynku.
Kolejny nasz zawodnik Jarosław Wrzosek waga 91 kg również za przeciwnika miał zawodnika gospodarzy tym razem walka była jednostronna nasz zawodnik nie dał żadnych szans swojemu przeciwnikowi wygrywając pewnie swoją walkę.