Niewielu młodych zawodników wytrzymało rosnące napięcie podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Pierwsza tak ważna impreza, w ich sportowej rywalizacji zbiera swoje żniwo bezwzględnej nauki. Po pierwszym przegranym pojedynku Patryk Ostrowski pożegnał się z turniejem i w rywalizacji pozostał nam tylko Ryan Gbyl który w walce ćwierćfinałowej zmierzyłsię z bardzo dobrze zapowiadającym się pięściarzem z Kraśnika Oskarem Mikołajczakiem, zawodnicy Cijuż ze sobą się spotkali w tym roku w Rybniku na Czarnych Diamentach i po zaciętej walce zwyciężył reprezentant Górnika Sosnowiec. Tym razem również oczekiwaliśmy zaciętej rywalizacjitymbardziej że zwycięzca tej konfrontacji zapewniał sobie conajmniejbrązowy medal Mistrzostw Polski Kadetów.
Walka trwała niecałe dwie rundy podopieczny Karola Nowakowskiego zdemolował swojego rywala z Kraśnika wygrywając walkę przed czasem przezTKO tym samym Ryan ma już conajmniej brązowy medal chociaż wszyscy wierzymy że stać naszego pięściarza na Finał tej imprezy, w walce półfinałowej przeciwnikiem naszego zawodnika będzie zawodnik Zagłębia Konin Robert Brazdys.

XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (03-10.07.2016) Ząbkowice Śląskie

Wyniki I serii ćwierćfinałów – Ring A (06.07.2016)

Kategoria 46kg
1/85. Mateusz Wojtasiński (Adrenalina Wrocław) vs. Tomasz Kalwara (UKS Junior Świątki) TKO1
2/86. Daniel Dołowy (Champion Nowy Dwór Mazowiecki) vs. Szymon Pawlik (KSW Róża Karlino) 3-0

Kategoria 54kg
3/87. Tomasz Krukar (BUDO Krosno) vs. Robert Brazdys (KS Zagłębie Konin) 0-3
4/88. Ryan Gbyl (KS Górnik Sosnowiec) vs. Oskar Mikołajczak (Za Bramą Kraśnik) TKO2
5/89. Kacper Kłos (KS Wisła Tczew) vs. Arman Dabaghan (CWZS Zawisza Bydgoszcz) TKO3
6/90. Radosław Rudiuk (KS Raszyn) vs. Hubert Korpacz (KS Cristal Białystok) 3-0

Kategoria 66kg
7/91. Dominik Dziurawiec (MGKS Gwarek Łęczna) vs. Hubert Adrych (KS Korona Wałcz) 0-3
8/92. Remigiusz Skoczyński (KS Garda Gierałtowice) vs. Sebastian Wawreszuk (Unia Hajnówka) 3-0
9/93. Kacper Jędrasik (BKS Olimp Szczecin) vs. Daniel Matuszyński (DKB Dzierżoniów) 3-0
10/94. Jakub Pytliński (BSB Astoria Bydgoszcz)  vs. Filip Bejna (CWZS Zawisza Bydgoszcz) 2-1

Kategoria +80kg
11/95. Dawid Stachuła (Kaczor Boks Team Wałbrzych) vs. Miłosz Piegdoń (Zatoka Braniewo) 1-2
12/96. Kacper Nowicki (Szamotuły Boxing Team) vs. Beniamin Jamroziak (Ziętek Team Kalisz) 3-0
13/97. Oskar Kopera (BKS Orkan Gorzów Wielkopolski) vs. Marcin Gołębiewski (KSW Włocławek) 2-1
14/98. Adrian Stanulewicz (KS Bombardier Gdynia) vs. Daniel Racki (UKS Ogrodowa Warszawa) 0-3

Wyniki I serii ćwierćfinałów – Ring B (06.07.2016)

Kategoria 46kg
1/99. Eryk Ciureja (BKB Magic Boxing Brzesko) vs. Hubert Januchowski (KS Sporty Walki Piła) 3-0
2/100. Daniel Trojok (TS Czarni-Góral Żywiec) vs. Piotr Kowalczyk (UKS Włókiennik Łódź) 3-0

Kategoria 48kg
3/101. Robert Zakharyan (Gladiator Brodnica) vs. Konrad Czajkowski (Energetyka Lubin) 0-3
4/102. Robert Resól (BKS Skorpion Szczecin) vs. Karol Kozłowski (KS PACO Lublin) TKO1
5/103. Paweł Tarczyński (WKS Sokół Piła) vs. Hubert Stańczak (UKS Włókiennik Łódź) 0-3
6/104. Dominik Budyś (Champion Nowy Dwór Mazowiecki) vs. Patryk Tandecki (JKB Jawor Team Jaworzno) 0-3

Kategoria 57kg
7/105. Kacper Niewiadomski (KS Raszyn) vs. Krystian Ciosek (KS Boks Lublin) 3-0
8/106. Łukasz Górecki (06 Kleofas Katowice) vs. Dawid Firlit (DKB Dzierżoniów) 2-1
9/107. Jakub Waszkiewicz (UMKS Victoria Ostrołeka) vs. Adrian Radlica (RUSHH Kielce) 3-0
10/108. Wiktor Hładko (Champion Włocławek) vs. Marcin Chudobiński (RKS Łódź) 0-3

Kategoria 70kg
11/109. Wiktor Iwaszko (Fight Club Koszalin) vs. Stanisław Skorupski (Champion Włocławek) 0-3
12/110. Oskar Kapczyński (Red Fighter Jelenia Góra) vs. Maciej Mathea (WKB Gryf Wejherowo) TKO1
13/111. Paweł Masternak (RMKS Rybnik) vs. Sergiusz Czerniecki (BKS Skorpion Szczecin) TKO1
14/112. Damian Rojek (KS Rojek Kraków) vs. Krzysztof Lis (SKB Czarni Słupsk) TKO1

Wyniki II serii ćwierćfinałów – Ring A (06.07.2016)

Kategoria 50kg
1/113. Patryk Budyś (Champion Nowy Dwór Mazowiecki) vs. Dawid Ruszkowski (MLKS Sparta Złotów) WO
2/114. Fabian Branecki (CWZS Zawisza Bydgoszcz) vs. Paweł Brach (BKS Radomiak Radom) 2-1
3/115. Dominik Harwankowski (JKB Jawor Team Jaworzno) vs. Alan Korput (Champion Chojnów powiat Legnicki) TKO1
4/116. Kacper Cepa (GUKS Carbo Gliwice) vs. Jakub Pietrzykowski (PKS Gwardia Szczytno) 3-0

Kategoria 60kg
5/117. Marcin Niciński (PKB Polkowice) vs. Krystian Kocłajda (KS Boks Poznań Team) 1-2
6/118. Kamil Myszka (KS Beniaminek Starogard Gdański) vs. Przemysław Dworzyński (Kaczor Boks Team Wałbrzych) 2-1
7/119. Damian Radlica (RUSHH Kielce) vs. Mateusz Nagraba (Legia Fight Club Warszawa) 3-0
8/120. Dawid Nowok (KS Garda Gierałtowice) vs. Jakub Szydełko (DKB Dzierżoniów) TKO1

Kategoria 75kg
9/121. Mateusz Szewczyk (KS Raszyn) vs. Piotr Szerszeń (UKS Junior Świątki) TKO1
10/122. Stanisław Juszkiewicz (BKS Orkan Gorzów Wielkopolski) vs. Wojciech Góral (Gwardia Wrocław) 0-3
11/123. Damian Zawieruszyński (BSB Astoria Bydgoszcz) vs. Adam Opyrchał (SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)1-2
12/124. Kacper Gez (KS Cristal Białystok) vs. Szymon Tryba (PTB Tiger Tarnów) 3-0

Wyniki II serii ćwierćfinałów – Ring B (06.07.2016)

Kategoria 52kg
1/125. Daniel Piotrowski (KSW Włocławek) vs. Dawid Siedlecki (RMKS Rybnik) 1-2
2/126. Dawid Turek (KS Start Częstochowa) vs. Kamil Kirpsza (UKS Boxing Sokółka) 0-3
3/127. Konrad Gawron (UKS Śląsk Ruda Śląska) vs. Daniel Zawrzał (MKS II LO Chełm) 3-0
4/128. Wojciech Rożniatowski (Boks Team Oława) vs. Dominik Śmigielski (Ring Wolny Toruń) 0-3

Kategoria 63kg
5/129. Dawid Tuchorski (Start Włocławek) vs. Kewin Gruchała (KS Boxing Team Chojnice) 0-3
6/130. Damian Heymann (KS Boks Poznań Team) vs. Bartosz Burzyński (OSIR Suwałki) TKO3
7/131. Albert Orzeł (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) vs. Michał Jarliński (Champion Włocławek) 0-3
8/132. Karol Wójcik (DKB Dzierżoniów) vs. Mateusz Kuś (UKS Gimnasion Boguchwała) TKO2

Kategoria 80kg
9/133. Maciej Małysz (KS Start Częstochowa) vs. Szymon Iwanowski (UOLKA Ostrów Mazowiecka) TKO1
10/134. Jakub Staszewski (WKB Gryf Wejherowo) vs. Mateusz Pałubicki (KS Beniaminek Starogard Gdański) TKO1
11/135. Maciej Suchwałko (OSIR Suwałki) vs. Michał Frąckowiak (BKS Skorpion Szczecin) TKO1
12/136. Dawid Zuszman (ASB ‚Hetman’ Zamość) vs. Kamil Zakrzewski (PTB Tiger Tarnów) 0-3

 

Po pięciu dniach doszliśmy do półfinałowych walk kadetów XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (03-10.07.2016)

Zestawienie I serii półfinałów – (08.07.2016)

Kategoria 46kg
1/137. Mateusz Wojtasiński (Adrenalina Wrocław) vs. Daniel Dołowy (Champion Nowy Dwór Mazowiecki)
2/138. Eryk Ciureja (BKB Magic Boxing Brzesko) vs. Daniel Trojok (TS Czarni-Góral Żywiec)

Kategoria 48kg
3/139. Konrad Czajkowski (Energetyka Lubin) vs. Robert Resól (BKS Skorpion Szczecin)
4/140. Hubert Stańczak (UKS Włókiennik Łódź) vs. Patryk Tandecki (JKB Jawor Team Jaworzno)

Kategoria 54kg
5/141. Robert Brazdys (KS Zagłębie Konin) vs. Ryan Gbyl (KS Górnik Sosnowiec)
6/142. Arman Dabaghan (CWZS Zawisza Bydgoszcz) vs. Radosław Rudiuk (KS Raszyn)

Kategoria 57kg
7/143. Kacper Niewiadomski (KS Raszyn) vs. Łukasz Górecki (06 Kleofas Katowice)
8/144. Jakub Waszkiewicz (UMKS Victoria Ostrołeka) vs. Marcin Chudobiński (RKS Łódź)

Kategoria 66kg
9/145. Hubert Adrych (KS Korona Wałcz) vs. Remigiusz Skoczyński (KS Garda Gierałtowice)
10/146. Kacper Jędrasik (BKS Olimp Szczecin) vs. Jakub Pytliński (BSB Astoria Bydgoszcz)

Kategoria 70kg
11/147. Stanisław Skorupski (Champion Włocławek) vs. Oskar Kapczyński (Red Fighter Jelenia Góra)
12/148. Paweł Masternak (RMKS Rybnik) vs. Damian Rojek (KS Rojek Kraków)

Kategoria +80kg
13/149. Miłosz Piegdoń (Zatoka Braniewo) vs. Kacper Nowicki (Szamotuły Boxing Team)
14/150. Oskar Kopera (BKS Orkan Gorzów Wielkopolski) vs. Daniel Racki (UKS Ogrodowa Warszawa)

Zestawienie II serii półfinałów – (08.07.2016)

Kategoria 50kg
1/151. Dawid Ruszkowski (MLKS Sparta Złotów) vs. Fabian Branecki (CWZS Zawisza Bydgoszcz)
2/152. Dominik Harwankowski (JKB Jawor Team Jaworzno) vs. Kacper Cepa (GUKS Carbo Gliwice)

Kategoria 52kg
3/153. Dawid Siedlecki (RMKS Rybnik) vs. Kamil Kirpsza (UKS Boxing Sokółka)
4/154. Konrad Gawron (UKS Śląsk Ruda Śląska) vs. Dominik Śmigielski (Ring Wolny Toruń)

Kategoria 60kg
5/155. Krystian Kocłajda (KS Boks Poznań Team) vs. Kamil Myszka (KS Beniaminek Starogard Gdański)
6/156. Damian Radlica (RUSHH Kielce) vs. Jakub Szydełko (DKB Dzierżoniów)

Kategoria 63kg
7/157. Kewin Gruchała (KS Boxing Team Chojnice) vs. Damian Heymann (KS Boks Poznań Team)
8/158. Michał Jarliński (Champion Włocławek) vs. Karol Wójcik (DKB Dzierżoniów

Kategoria 75kg
9/159. Mateusz Szewczyk (KS Raszyn) vs. Wojciech Góral (Gwardia Wrocław)
10/160. Adam Opyrchał (SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała) vs. Kacper Gez (KS Cristal Białystok)

Kategoria 80kg
9/133. Maciej Małysz (KS Start Częstochowa) vs. Jakub Staszewski (WKB Gryf Wejherowo)
11/135. Maciej Suchwałko (OSIR Suwałki) vs. Kamil Zakrzewski (PTB Tiger Tarnów)