W Tychach 02.07.2016. odbył się całodobowy mecz piłki nożnej, organizowany przez Stowarzyszenie Sportowe Tychy ‪#‎24hCichaNadzieja‬.
Pomimo wysokiej temperatury ,frekwencja zawodników na mecz dopisała. Od strony Bokserskiej całe zamieszanie zorganizował świetny działacz Ryszard Sałek a takim ludziom nie odmawia się uczestnictwa naszklub coprawda reprezentował tylko Mateusz Wodziński aleogólnie pięściarze z innych klubów dopisali i można było rozegrać bardzo zacięty mecz w którym i tak nie chodziło o wynik tylko o pomoc dla dzieciaków. Ryszard Sałek wszystkim uczestnikom i każdemu z osobna dziękuję za przybycie i zagranie meczu aby wesprzeć tak szczyty cel. 
Szczególne podziękowania dla Tomasza Gromadzkiego , który przygotowuje się do swojej walki na ringu a jednak znalazł czas i wsparł tyską akcję , podziękowania również należą się Kamilowi Młodzińskiemu , który podobnie jak Tomasz przegotowuje się do starcia na ringu. 
Nie można również nie wspomnieć o uczestniczących w meczu trenerach sekcji bokserskich. Zawodników Gardy Gierałtowice, Górnika Sosnowiec, RMKS Rybnik,Fight Boxing Dąbrowa Górnicza,MOSM Tychy oraz wszystkich którzy do nas dołączyli.

https://youtu.be/ydAckzI-AZE

 

https://youtu.be/NYhfg9gLzz8