W niedzielę w Krakowie walkami finałowymi zakończył się XXXV Międzynarodowy Turniej Bokserski o Złotą Rękawicę, bardzo silnie obsadzony Turniej w ciągu trzech dni dostarczył nie lada emocji. Nasz Team reprezentowało tylko czterech zawodników (w tym samym czasie inni nasi reprezentanci walczyli w Wodzisławiu i w Klinie na Słowacji) W piątek walczyło tylko dwóch naszych zawodników jako pierwszy między linami stanął Tomasz Kucek którego przeciwnikiem w wadze do 69 kg był faworyzowany gospodarz zawodnik Wisły Kraków wicemistrz Polski Dawid Suchecki, walka była bardzo zacięta i obserwatorzy do samego końca nie wiedzieli kto wygrał ten zacięty pojedynek, niestety dla naszego zawodnika sędziowie uznali wyższość Dawida Sucheckiego który jak się później okazało zdobył Złotą Rękawicę zwyciężając walkę finałową. Następnym zawodnikiem naszego klubu który stanął do walki w piątkowy wieczór był Filip Siński w wadze 81 kg jego przeciwnikiem był zawodnik ze Stali Rzeszów Dawid Surmiak, po bardzo dobrym początku niestety po jednej z akcji przeciwnika naszego zawodnika okazało się że Filip musi skorzystać z pomocy lekarza gdyż doznał kontuzji nosa, krwotoku jednak nie udało się zatrzymać i sędzia ringowy musiał zakończyć walkę przyznając zwycięstwo zawodnikowi z Rzeszowa. W sobotę wystąpiło dwóch naszych zawodników w walce finałowej w kategorii kadet waga do 75 kg wystąpił Borys Porębski którego przeciwnikiem był zawodnik Pomorzanina Toruń Sebastian Grubecki cały pojedynek toczył się pod dyktando naszego zawodnika, Borys przeprowadził kilka naprawdę ładnych akcji co musiało zrobić wrażenie na zawodniku z Torunia i sędziach oceniających walkę toteż wynik był jasny do przewidzenia pewne zwycięstwo naszego zawodnika z zdobyty złoty medal to kolejny sukces Borysa Porębskiego. Jako jeden z ostatnich tego dnia do ringu wszedł Marcin Skrzypek w kategorii senior 91 kg którego przeciwnikiem był zawodnik miejscowy z klubu Grappling Kraków Klaudiusz Hejmej, nasz zawodnik swój pojedynek rozpoczął od zdecydowanych akcji i ustawił walkę pod swój styl boksowania w czym gubił się przeciwnik walka mimo że nie była spacerkiem dla naszego zawodnika była łatwa w ocenie kto jest zwycięzcą i to właśnie Marcina ręka powędrowała do góry a Marcin awansował tym samym do niedzielnego finału. Niedziela to jeden najważniejszy dla nas pojedynek, pojedynek Marcina Skrzypka z bardzo dobrym zawodnikiem z Ukrainy Lubomira Pinchuka, Pinchuk dużo bardziej doświadczony zawodnik walkę zaczął bardzo spokojnie i wydawało się że Marcinowi bardzo ciężko będzie się przedostać w strefę obronną Ukraińca ale ktokolwiek zna Marcina ten wie że nasz zawodnik nie odpuszcza i tak też było tym razem Marcin zaczął atakować Ukraińca coraz intensywniej aż ten po kolejnym uderzeniu poniżej pasa otrzymał ostrzeżenie które w sposób zdecydowany przy bardzo wyrównanej walce przechyliło szalę zwycięstwa na korzyść Marcina tego samego zdania byli sędziowie i w ten sposób Marcin Skrzypek zdobywa złoty medal na tak prestiżowym turnieju.