W dniach 17-18 Października w Rybniku odbył się Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Józefa Cyrana w Turnieju udział wzięło czterech zawodników naszego klubu, Patryk Ostrowski waga 50 kg, Tomasz Kucek waga 69 kg, Borys Porębski waga 75 kg oraz Mateusz Wodziński waga 81 kg.
Pierwszy w ringu pojawił się w walce półfinałowej nasz najmłodszy zawodnik Patryk Ostrowski niestety losowanie nie było dla niego łaskawe i na drodze do finału stanął mu Mistrz Polski Kadetów Konrad Gawron, Patryk pokazał serce do walki nie poddał się i coprawda przegrał jednogłośnie na punkty ale wstydu mu ta walka nie przyniosła, brązowy medal w Turnieju Międzynarodowym jest sukcesem dla naszego zawodnika.
Drugi do ringu wszedł Borys Porębski i swoją walkę wygrał bez żadnych komplikacji awansując do finału, w finale znalazł się również Tomasz Kucek waga 69 kg oraz Mateusz Wodziński waga 81 kg.

Niedziela to dzień finałów, naszym pierwszym zawodnikiem był Tomasz Kucek który dał wyrównany pojedynek bardziej utytuowanemu Przemysławowi Olejowi z JKB Team Jaworzno, mimo że walkę Tomek przegrał to dał naprawdę dużo emocji.
Następną walkę finałową stoczył Borys Porębski którego przeciwnikiem był zawodnik z Mysłowic Maksymilian Gach, nawet przez moment Borys nie dał przeciwnikowi nadziei na dobry wynik i w drugiej rundzie po kilkunastu ciosach walka została przerwana a Borys został złotym medalisom Międzynarodowego Turnieju.
Ostatnim naszym zawodnikiem jaki wszedł do ringu był Mateusz Wodziński którego przeciwnikiem był zawodnik z Rudy Śląskiej Konrad Lisek, Mateusz przez pełne trzy rundy walczył jak profesor mogąc w każdej chwili skończyć walkę przed czasem ale chciał przeboksować pełen dystans, technikę i doświadczenie naszego zawodnika doceniło jury turnieju przyznając mu Puchar za najlepszego Juniora turnieju.

Ogólnie Turniej możemy uznać za bardzo udany i czekamy na kolejne wygrane walki naszych zawodników.